پرستاری در منزل

پرستاری در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات درمانی می شود که می توانند به راحتی در خانه شما اجرا شوند. خدمات پرستاری در خانه معمولا ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های پرستاری است، در حالیکه همانند مراقبت های پزشکی که در یک بیمارستان یا خانه های سالمندان ارائه می شود، موثر است. خدمات پرستاری در منزل، پرستاری شخصی را در خانه ارائه می دهد که در بیمارستان معمولی ارائه می شود در حالیکه رسیدگی بیمار نسبت به بیمارستان بیشتر است و بیمار در خانه در کنار خانواده احساس بهتری دارد و پیوند عاطفی بین بیمار و خانواده اش ایجاد می کند.

خدمات ارائه شده توسط پرستار مراقبت در خانه توسط پرستاران ثبت شده، فیزیوتراپیست ها و درمانگران می باشد. و به این ترتیب شما نباید نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.

امروزه مردم نسبت به خدمات پرستاری در منزل  یا خدمات پزشکی در منزل را که عمدتا توسط پرستار ماهر انجام میشود، درک بهتری دارند در حالی که اصطلاح مراقبت در منزل به خدمات مراقبت های غیر پزشکی مانند مراقبت شخصی و همراهی و نظارت اشاره دارد.

چه زمانی به ما نیاز دارید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل درمان بیماری یا آسیب است. خدمات پرستاری خانگی معمولا شامل مراقبت از زخم برای زخم های جراحی، زخم جراحی، بیماری و مراقبت از مراقبت کننده، تزریق وریدی و یا تغذیه، تزریق، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت سلامت ناپایدار است.

 • واکسیناسیون : در خانه واکسینه شوید و از بیماری های عفونی محافظت کنید.
 • مراقبت پس از جراحی :  مراقبت پس از جراحی بسیار مهم است و شامل همه چیز از مدیریت درد و تغذیه تا مدیریت تنفس است. نگران نباشید پرستاران ما به راحتی در خانه شما به شما کمک خواهند کرد.
 • وصل سونداژ ادراری در منزل   پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و می توانند به شما در روند مراقبت سونداژ ادرار در خانه کمک کنند؛ قرار دادن سونداژ، برداشتن سونداژ و یا شستشوی مثانه .
 • مراقبت از زخم آیا می دانستید که روند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ماهر ما مهارت کافی بر نگهداری انواع مختلف زخم ها،زخم های جراحی پس از عمل، زخم های آلوده و زخم های تحت فشار دارند و به همین  ترتیب مراقبت زخم مناسب برای بهبود سریع تر را فراهم می کنند.
 • کنترل اکسیژن : تجویز اکسیژن در هر دو حالت حاد و مزمن مانند : تروما، خونریزی، شوک، نفس زدن، بیماری ریه و غیره مورد نیاز است.نگران نباشید اگر شما نیاز به یک پرستار ماهر دارید می توانید فقط با یک تماس با میعادگاه دنیای آرامش پرستار مورد نیاز خود را به خانه ببرید .
 • تزریق :  وقت خود را با رفتن و گذراندن ساعتها در بیمارستان برای یک فرایند جزئی مانند تزریق و یا  ترزیق سرم تلف نکنید فقط  با یک  تماس با میعادگاه دنیای آرامش پرستار با تجربه و ثبت شده برای ارائه خدمات موردنیازتان نزد شما می آید.

چطور میتوانیم کمک کنیم؟

پرستاران در منزل  ما در ارائه خدمات مانند: مراقبت بعد از جراحی، مراقبت از سالمندان، مراقبت های مزمن، مراقبت سوند ادراری، مراقبت از زخم، تزریق و تزریق سرم برترین هستند. علاوه بر این، آنها همیشه توسط یک دکتر ارشد تحت نظارت هستند.شما خیلی سریع تر بهبود پیدا میکنید زمانی که از خدمات ۲۴ ساعته  پرستار در منزل ما بهره میبرید.

مزیت های پرستاری در منزل:

مزایتهای پرستاری در خانه بسیار زیاد است. مراقبت های پرستاری در خانه علاوه بر اینکه راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا خانه های سالمندان است، به بیمار نیز کمک می کند تا زودتر بهبود پیدا کند، زیرا اثبات شده است که افرادی که در معرض خطر قرار دارند،زودتر دچار بیماری می شوند.

 • مراقبت از بیمار شما را به راحتی در منزل تان را به ارمغان می آورد.
 • پرستاری در منزل در شرایط سلامتی مزمن کمک می کند تا از بستری شدن غیر ضروری جلوگیری شود.
 • خدمات مراقبت در منزل در ارائه خدمات برای بهبودی در منزل پس از بستری در بیمارستان و یا برای بیماران و یا آسیب دیدگان کمک می کند.
 •        تمرکز و پشتیبانی را در اختیار شما قرار می دهد.
 • بیماران نتایج بهداشتی بهتری دارند.
 • مدیریت دارو را ارائه می دهد.
 • همچنین از رژیم غذایی و تغذیه حمایت می کند. پرستار مراقب در خانه برای حمایت از بیمار می تواند وجود داشته باشد.

هزینه مراقبت های پرستاری:

در حال حاضر خدمات پرستاری در خانه به دلیل افزایش هزینه های بستری شدن، دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی با کیفیت و تقاضای سالمندان که محیط اطراف را دوست دارند به بیمارستان های استریل و خانه های سالمندان ترجیح داده می شود.

هزینه مراقبت در منزل بسته به اهمیت بیماری و مدت خدمات مورد نظر بستگی دارد. با این وجود هزینه پرستاری در منزل در مقایسه با بیمارستان  و بستری در حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد ارزان تر است

چگونه برای پرستاری در منزل آماده شوید:

آماده سازی مناسب برای مراقبت های بهداشتی در منزل تا بهترین خدمات پرستاری در منزل را به دست آورد. چند مجموعه از چیزهایی که باید انجام شود قبل از استفاده از خدمات پرستاری:

 • یک لیست تماس اضطراری شخصی ایجاد کنید
 • تجویز نسخه و سایر گزارشات را آماده کنید
 • لیست تماس با دکتر
 • فهرستی از وظایف مورد انتظار از پرستار را تهیه کنید
 • به پرستارتضویح دهید،تا هرگونه اطلاعاتی خاصی که پرستار می خواهد را بداند