استخدام پرستار در منزل کرج :

شرکت دنیای آرامش در زمینه استخدام پرستار در منزل کرج با مجوز رسمی قانونی جهت نگهداری کودک و سالمند نیازمند مراقب خانم و آقا می باشد، وجه تمایز ما دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، خدمات شبانه روزی و پاسخگویی ۲۴ ساعته ، هزینه کمتر ، کیفیت بالاتر و ارائه خدمات به موقع ، پشتیبانی و رضایت سنجی است .

کسانی که دارای مدارک بهیاری باشند و به صورت شبانه‌روزی استخدام شوند از مزایای بیشتری برخوردار خواهند بود.
عناوین شغلی مورد نیاز: مراقب بیمار | پرستار سالمند در منزل | مراقب کودک | پرستار شبانه روزی
اعزام نیروهای مجرب و با تجربه جهت مراقبت ونگهداری بیمار ، سالمند و کودک در منزل
مراقبت از سالمند یا بیمار و کودک در منزل
گرفتن کنترل علایم حیاتی، مراقبت ازانواع استومی‌ها، مراقبت از زخم و تعویض پانسمان، گرفتن آی وی لاین، رعایت رژیم‌های دارویی و تغذیه‌ای، تزریقات، مراقبت از پا در بیماران دیابتی

این مرکز پرستار در منزل خود را در تمام نقاط تهران از جمله کرج ارائه می دهد. جهت ثبت نام تمام مدارک شامل سفته ، شناسنامه و کارت ملی،کپی اجاره نامه یا سند منزل یا قولنامه، قبض برق یا تلفن را به همراه داشته باشید. آموزش چهارچوب ها و قوانین بدون دریافت مبلغ یا پورسانت از مراقب یا پرستار می باشد.

نکات ویژه:
استخدام پرستار در منزل کرج
آموزش حرفه ای
کنترل نیرو
پشتیبانی کامل از نیرو
بدون پورسانت شرکت

استخدام پرستار سالمند در منزل کرج
استخدام پرستار سالمند در منزل کرج

برخی سالمندان نیاز به مراقبت و پرستاری کوتاه مدت دارند و برخی به مدت طولانی تر باید تحت نظر قرار بگیرند. مراقب و استخدام پرستار سالمند در منزل کرج بنا به نیاز سالمند در زمانی که سالمند مد نظر قرار دارد می تواند او را همراهی کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *