استخدام پرستار در منزل کرج

استخدام پرستار در منزل کرج :

استخدام پرستار در منزل در کرج امروزه دغدغه اکثر خانواده‌ها است ، به این دلیل که مشغله‌های کاری زیاد شما و خستگی ناشی از آن مانع رسیدگی شما به سالمند یا کودک عزیزتان می‌شود.  با استخدام یک پرستار در منزل سالمندان عزیز می‌توانند در محیط منزل، با آرامش از خدمات پرستاری و مراقبتی بهره مند شوند. تحقیقات نشان داده است که سالمندانی که در منزل نگهداری می شوند روحیه ی بالاتری در مقایسه با سالمندان خانه سالمند دارند.

مجموعه پرستاری دنیای آرامش پرستاران خود را به صورت مقطعی، روزانه و شبانه روزی به نقاط مختلف کرج اعزام می‌کند. شرکت دنیای آرامش در زمینه استخدام پرستار در منزل کرج با مجوز رسمی قانونی جهت نگهداری کودک و سالمند نیازمند مراقب خانم و آقا می باشد، وجه تمایز ما دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، خدمات شبانه روزی و پاسخگویی ۲۴ ساعته ، هزینه کمتر ، کیفیت بالاتر و ارائه خدمات به موقع ، پشتیبانی و رضایت سنجی است .

استخدام پرستار سالمند در منزل کرج


کسانی که دارای مدارک بهیاری باشند و به صورت شبانه‌روزی استخدام شوند از مزایای بیشتری برخوردار خواهند بود.

عناوین شغلی مورد نیاز:

مراقب بیمار | پرستار سالمند در منزل | مراقب کودک | پرستار شبانه روزی
اعزام نیروهای مجرب و با تجربه جهت مراقبت ونگهداری بیمار ، سالمند و کودک در منزل
مراقبت از سالمند یا بیمار و کودک در منزل
گرفتن کنترل علایم حیاتی، مراقبت ازانواع استومی‌ها، مراقبت از زخم و تعویض پانسمان، گرفتن آی وی لاین، رعایت رژیم‌های دارویی و تغذیه‌ای، تزریقات، مراقبت از پا در بیماران دیابتی

این مرکز پرستار در منزل خود را در تمام نقاط تهران از جمله کرج ارائه می دهد. جهت ثبت نام تمام مدارک شامل سفته ، شناسنامه و کارت ملی،کپی اجاره نامه یا سند منزل یا قولنامه، قبض برق یا تلفن را به همراه داشته باشید. آموزش چهارچوب ها و قوانین بدون دریافت مبلغ یا پورسانت از مراقب یا پرستار می باشد.

نکات ویژه:
استخدام پرستار در منزل کرج
آموزش حرفه ای
کنترل نیرو
پشتیبانی کامل از نیرو
بدون پورسانت شرکت


استخدام پرستار سالمند در منزل کرج


برخی سالمندان نیاز به مراقبت و پرستاری کوتاه مدت دارند و برخی به مدت طولانی تر باید تحت نظر قرار بگیرند. مراقب و استخدام پرستار سالمند در منزل کرج بنا به نیاز سالمند در زمانی که سالمند مد نظر قرار دارد می تواند او را همراهی کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


عوامل موثر در قیمت پرستار سالمند در کرج:

ساعت کاری پرستار
وضعیت جسمانی سالمند
بیماری سالمند و …هزینه پرستار سالمند به فاکتورهای مختلفی از جمله خدمات ارائه شده توسط آن
ها، ساعات کاری و مقطع کاری آن ها بستگی دارد. برای اطلاع دقیق در رابطه با
جزئیات هزینه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید