شرکت پرستاری در کرج:

ویژگیهای شرکت پرستاری در کرج:

خدمات شرکت پرستاری در کرج در منزل شامل ارائه خدماتی نظیر مراقبت از سالمند و کودک و بیمار،‌ دادن دارو به سالمند و کودک و بیمار، استحمام و.. می باشد. شرکت پرستاری دنیای آرامش در کرج یکی از با سابقه ترین و قابل اعتماترین مجموعه خدمات پرستاری در استان البرز می باشد که با کارشناسانی باتجربه و نیروهای آموزش دیده در تلاش اند بهترین خدمات را برای شما و عزیزانتان فراهم کنند. تمامی مراقبین این مجموعه دوره روش چگونگی برخورد با سالمندان و کودکان را گذرانده اند و می دانند با سالمندان پرخاشگر یا آلزایمری چگونه برخورد کنند. مراقبین و کارشناسان شرکت پرستاری دنیای آرامش در کرج متعهد می شوند که وظایف خود را به بهترین نحو برای شما و عزیزانتان آنطور که از ما انتظار دارید انجام دهد.

شرکت پرستاری در کرج

خدمات شرکت پرستاری در منزل کرج

از جمله مهم ترین خدماتی که مجموعه پرستاری دنیای آرامش ارائه میدهد وظیفه نگهداری،مراقبت و انجام دادن امور شخصی سالمند و کودک در منزل است. اگر به علت مشغله کاری توانایی نگهداری از کودک خود را ندارید این شرکت پرستاری در کرج بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد. مراقبین دنیای آرامش به صورت روزانه، شبانه روزی و شبانه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای انتخاب پرستار مناسب برای سالمند باید به بودجه ای که میخواهید مصرف کنید توجه کنید. البته وضعیت سلامت سالمند شما نیز در این عامل دخالت دارد. باید ابتدا مشخص کنید سالمند شما به چند ساعت پرستاری در روز احتیاج دارد؟ بهترین دفاتر نگهداری از سالمند در کرج متناسب با نیاز شما به صورت تمام وقت نیز پرستار اعزام می کند.

شرکت پرستاری در کرج
شرکت پرستاری در کرج

مزایای شرکت پرستاری در کرج دنیای آرامش

  • یک تیم حرفه ای و بسیار فعال از پرستاران.
  • قراردادهای برون سپاری ساعتیو قراردادی و ماهانه از طریق شرکت پرستاری در کرج توسط کارشناسان .
  • ما به مشتریان خود احترام می گذاریم و می خواهیم حسی خوب به زندگی آنها اضافه کنیم
  • چند مرحله ساده توسط کارشناسان ما می تواند شما را به بهترین تجربه پرستاری در منزل هدایت کند.
  • غربالگری دقیق کارکنان و تطبیق دقیق مراجعان با مراقبان
  • مراقبت توسط تیم‌های حرفه‌ای مدیریت می‌شود و کیفیت مراقب به طور مستمر نظارت می‌شود.
  • استفاده از جدیدترین تحقیقات برای هدایت رویکردهای مراقبتی

شرکت نگهداری از سالمندان

پرستاری، مراقبت و نگهداری در نگاه عموم جامعه برای طیف سالمندان نمود بیشتری پیدا کرده است. شاید به این دلیل که نیاز به مراقبت از سالمند جز اولین نیازها در این دسته بوده است و هم اکنون نیز سهم بیشتری را در صنعت مراقبت در منزل به خود اختصاص داده است.
با توجه به اهمیت و حساسیت خاص قشر سالمند، کودکان و بیماران، شرکت پرستاری در کرج دنیای آرامش سعی کرده تا با غربالگری، گزینش، آموزش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده در این زمینه را گرد هم آورد. نقطه تمایز ما تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه و مهم‌تر از آن عشق به سالمندان و کودکان، این سرمایه‌های گرانبهای زندگی است.

کارنامه‌ای درخشان از رضایتمندی مشتریان گرامی

به خود می‌بالیم از اینکه در طی سالیان متمادی فعالیت در زمینه امور پرستاری و درمانی در منزل توانسته‌ایم رضایتمندی شما عزیزان را جلب کنیم. تعداد زیادی از مشتریان ما کسانی هستند که به توصیه مشتریان قبلی ما مرکز شرکت پرستاری در کرج دنیای آرامش را انتخاب کرده‌اند.

پشتیبانی شبانه‌روزی و نظارت مستمر

ما در شرکت پرستاری دنیای آرامش سعی کردیم تا همواره بصورت شبانه‌روزی و در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما عزیزان در زمینه مشاوره و نظارت مستمر بر انجام با کیفیت امور مراقبان و پرستاران در منزل شما عزیزان باشیم. هدف ما از این امر بهبود و ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی خدمات پرستاری بوده است.