علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد

استخدام یک پرستار کودک و فهم علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد کار ساده ای نیست. شما هنگام استخدام سعی می کنید سوالاتی از پرستار برای جلب اعتماد خود کنید و یا در مورد آن شخص تحقیق کنید با این حال انتخاب بهترین پرستار کودک تصمیم سختی می باشد.

  • به نظر می رسد فرزند شما از پرستار می ترسد
  • پرستار کودک کارهای مخفیانه ای انجام می دهد
  • حوادث زیادی پشت سرهم اتفاق می افتد
  • پرستار کودک از دستورالعمل های شما پیروی نمی کنند
  • فرزند شما با وجود پرستار کثیف ، بی پروا یا گرسنه است
  • پرستار کودک با شما هماهنگ نمی شود
  • تغییر در رفتار فرزندتان یا خوابیدن
  • بدون اجازه شما مردم را دعوت می کنند
  • آنها زمان زیادی را صرف موبایل و فضای مجازی می کنند
  • گمان می کنید دزدی م ی کنند

یک پرستار خوب ، صادق ، مسئولیت پذیر ، قابل اعتماد و عاشق کودکان می باشد. در این مقاله ما به نشانه های یک پرستار بد اشاره می کنیم. اینها نشانه هایی است که نشان می دهد زمان تغییر یک پرستار کودک جدید باشد. ممکن است یکی یا دو مورد از این موارد را داشته باشند اما اگر بسیاری از موارد موجود در این لیست را تجربه می کنید ، وقت آن است که فوراً پرستارتان را تغییر دهید.

. کودک شما از پرستار میترسد

اگر به نظر می رسد فرزند شما از پرستار کودک می ترسد یا به نظر می رسد که از پرستار دوری میکند، می تواند نشانه بدی باشد.

طبیعی است که بچه ها وقتی برای اولین بار با یک پرستار جدید روبرو می شوند ، کمی نیاز به زمان داشته باشند. کودکان ممکن است هنگام تنها شدن اولین بار با پرستار خود گریه و یا بهانه گیری کنند. اما اگر این رفتار ادامه پیدا کند و شما نشانه های ترس را در کودک خود دیدید بایستی برای رفع مشکل چاره ای پیدا کنید.

پرستار کودک هرگز نمی تواند جایگزین والدین شود ، اما فرزند شما باید با آن احساس راحتی کند.

شیمی بین کودکان و پرستار نیز مهم است ، و دقیقاً مانند بزرگسالان ، گاهی اوقات این دو با هم مطابقت ندارند. و در موارد نادر ، ممکن است چیزی جدی تر مانند کودک آزاری در جریان باشد.

پرستار کودک بد

. حوادث زیادی اتفاق می افتد

کودکان گاهی اوقات دچار حوادثی میشوند که وضعیت طبیعی میباشد. کودکان سریع هستند و همیشه کارهایی انجام میدهند که نباید انجام دهند. نگهداری صحیح کودک می تواند به جلوگیری از صدمات کمک کند ، اما حوادث به طور کامل قابل اجتناب نیست مگر اینکه بخواهید هر جسم خانه خود را با بسته بندی کردن بپوشانید!

برای بچه های سالم و فعال ، زخم یا بریدگی گاه به گاه کاملاً طبیعی است و نباید باعث هشدار شود. اما اگر حوادث بیشتر از حد معمول یا شدیدتر شد، می تواند نشانه دردسر باشد. ممکن است نشانه ی علائم هشدار دهنده پرستار کودک بد باشد مثلا پرستار به اندازه کافی کودک شما را تحت نظر نداشته و یا ممکن است نشانه سوء استفاده بدنی باشد.

همیشه سعی کنید آگاه باشید که داستان متناسب با نوع آسیب دیدگی شما است. به عنوان مثال اگر پرستار می گوید کودک به زمین خورده اما شما چشم کبود شده می بینید ، خوب کبودی چشم ارتباطی به زمین خوردگی ندارد و بسیار دلیل غیر معمولی است. اگر مطمئن نیستید ، از آنها بخواهید که به شما نشان دهند که چگونه این اتفاق افتاده است.

پرستار شما باید همیشه مراقب فرزند شما باشد تا از صدمه دیدن کودک جلوگیری کند.

صدمات مکرر باید جدی گرفته شود. امروز این ممکن است فقط برش های کوچک  باشد. اما اگر پرستار کودک شما به جای سرپرستی فرزندتان همیشه به تماشای تلویزیون و یا صحبت کردن با دوستانشان از طریق تلفن مشغول باشد فردا ممکن است کودک شما اتفاقات جدی تری برایش بیوفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *