بهترین پرستار کودک در منزل

مرکز پرستاری دنیای آرامش، ارائه دهنده خدمات اعزام پرستار و مراقب برای کودکان و عزیزان شما در تمامی نقاط کرج می باشد. مراقبت و نگهداری از فرزندان با وجود شاغل شدن خانواده های کمی سخت شده است. استخدام پرستار بچه قابل اطمینان و دلسوز امروزه دغدغه ی اکثر خانواده های شاغل می باشد. اهمیتی ندارد که شما در کدام منطقه از کرج می باشید، مرکز پرستاری دنیای آرامش در کرج آماده خدمات رسانی کلیه امور پرستاری از بچه ها در کلیه نقاط کرج گوهردشت، عظیمیه، آزادگان، مهرشهر، کیانمهر، فردیس، مارلیک و … میباشد.

پرستار کودک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

توانایی ایجاد انگیزه در کودک: دومین شخصی که کودک بعد از خانواده خود میبیند پرستار است. بنابراین خیلی مهم است که کودک با فردی مشوق در ارتباط باشد. لازم است پرستار کودک با روش های تشویقی مناسب با شخصیت کودک آشنایی داشته باشد.

توانایی برقراری ارتباط عاطفی با کودک: پرستار کودک خوب باید علاوه بر ارتباط مناسب با کودک با خانواده کودک نیز ارتباط عمیقی ایجاد کند.

داشتن مهارت سرگرم کردن کودک : مراقب کودم باید با انواع بازی های متناسب با سن کودک آشنایی داشته باشد. بازی ها و فعالیت های خلاقانه توانایی های هوش و خلاقیت کودک را افزایش میدهند. هر چقدر میزان تعاملات بیشتر باشد، رابطه ی عمیق تری بین کودک و پرستار شکل می گیرد. بازی هایی مانند نقاشی کردن، پازل، خانه سازی با اسباب بازی، کتاب خواندن و شعر خواندن برای کودک رو شکل گیری شخصی کودک تاثیر زیادی دارد.

صبور بودن: صبر و شکیبایی از شاخصه های اصلی یک پرستار خوب است. کودک ممکن است در شرایطی بی حوصله و بهانه گیر باشد. در این صورت پرستار کودک باید با صبر و عطوفت خود کودک را به آرامش دعوت کند.

وقت شناس بودن: مراقب کودک همواره باید به وقت خانواده کودک احترام بگذارد و همیشه سر موعد موقرر سرکار خود حاضر شود.

تجربه داشتن: کسی که از کودک پرستاری میکند میداند که این کار، کار سختی میباشد بنابراین داشتن تجربه در این کار حرف اول را میزند. مراقب کودک باید از قبل تجربه اینکار را داشته باشد یا خود مادر باشد تا بتواند از پس سختی های این کار بربیاید.

پر انرژی بودن: کودکان همواره انرژی بالایی دارند و خستگی ناپذیر هستند. مراقب کودک باید همیشه با این انرژی هم مسیر باشد. همچنین پرستار باید برای همه زمان های کودک برنامه ریزی کرده باشد.