پرستار سالمند در منزل کرج

شرکت پرستاری دنیای آرامش ارائه دهنده پرستار سالمند در منزل کرج با سالها سابقه موفق و با برخورداری از پرسنلی مجرب و متهد در زمینه نگهداری از سالمندان، مادر بزرگ ها و پدربزرگ ها از جمله عزیزترین اعضای هر خانواده ای هستند و ما در هر سنی که باشیم به محبت و حضور دلنشین آنان نیاز داریم.

همکاران ما در خدمات پرستاری سالمند در منزل کرج می توانند یکی از بهترین افراد برای نگهداری از سالمند عزیز شما به صورت دائمی، روزانه، شبانه، تمام وقت یا نیمه وقت باشند. مراقبین متعهد می شوند که وظایف خود را آنگونه که شما از ما انتظار دارید انجام دهند و احساس امنیت را در شما ایجاد کنند؛ تا با گذشت زمان، شما رضایتتان را از ما و مراقبین ما حاصل نمایید.

خدمات پرستاری شبانه روزی کرج

پس از اعزام نیرو و رضایت کارفرما از نحوه ی خدمات پرستاری شبانه روزی کرج نوبت به عقد قرارداد ما بین شرکت و کارفرما می رسد .

قرارداد پرستاری به دو دسته تقسیم میشود ؛

۱- قرارداد کوتاه مدت

۲- قرارداد بلند مدت

قراردادهای دفتر پرستاری جهت پرستار سالمند در منزل به صورت کوتاه مدت (یک ماه ، دو ماه و…) و بلند مدت در کرج که شامل قرارداد سالانه میشود تنظیم میگردد.

مشتریانی که قراردادهای بلند مدت و سالانه را انتخاب می کنند مبلغ کمتری می توانند پرداخت نمایند و از تخفیفات خاص شرکت برخوردار میشوند .

در نتیجه در مشخص شدن میزان قیمت پرستار در منزل میتوان به مدت زمان قرارداد اشاره نمود که تاثیر بسزایی دارد .

با افزایش آسایش و رفاه و همچنین ثبات و کاهش هزینه های خدمات  در مقایسه با دریافت همین خدمات پرستاری بیرون از منزل مانند خانه سالمندان یا مهد کودک یا مراقبت از بیمار باعث شده است روز به روز خانواده های بیشتری برای استفاده از مزیت های خدمات پرستاری در منزل با ما در تماس باشند.