قیمت پرستار سالمند در کرج

قیمت پرستار سالمند در کرج

قیمت پرستار سالمند در کرج نگهداری از سالمندان و توجه به آن ها یکی از مسائلی است که بسیار مهم می باشد، امروزه بسیاری از افراد به دلیل مشغله های زندگی خود از شرکت های مختلف پرستاری جهت مراقبت از سالمند یا کودک خود کمک میگیرند. یکی از مهم ترین موضوع ها مربوط به هزینه پرستار سالمند است که در این مطلب به آن می پردازیم. در واقع بیشتر سالمندان عزیز تمایل دارند در خانه خود زندگی کنند دلیل آن میتواند این باشد که آن ها آزادی بیشتری در منزل شخصی خود دارند و امکان این را دارند که در آن جا راحت باشند.

قیمت پرستار سالمند در منزل

همچنین مراقبت از سالمندان در محل آشنا میتواند مزایای دیگری نیز داشته باشد ، بهترین محل برای نگهداری سالمندان دچار آلزایمر و یا سالمندان کم بینا منزل شخصی میباشد.

ولی با وجود همه این مزیت ها افراد سالخورده نمیتوانند به تنهایی در منزل خود زندگی کنند چرا که نیازمند مراقبت های طولانی مدت هستند. به همین خاطر بیشتر خانواده ها از خدمات پرستار سالمند در منزل استفاده می کنند

همانطور که تصور میکنید موضوع بحث ما در مورد هزینه استخدام پرستار در منزل است.هزینه استخدام پرستار در منزل آنقدری که اکثر مردم فکر میکنند گران نیست و حتی بسیار ارزان تر از هزینه آسایشگاه های سالمندان می باشد.

قیمت پرستار سالمند در کرج بصورت روال روزانه از 3/500/00 تا 4/000/000 که با توجه به جنسیت سالمند و امور منزل و شرایط جسمی و روحی سالمند و ساعت کاری توسط کارشناس مجموعه مشخص می شود.

هزینه پرستار سالمند شبانه روزی با در نظر گرفتن یک ۲۴ ساعت مرخصی در هفته از مبلغ 4/000/000 تومان شروع و تا 5/000/000 تومان توسط کارشناس مجموعه مشخص میشود.

تاثیر گذار ترین بخش هزینه ی پرستار سالمند در منزل مربوط به مقدار ساعت مورد نیاز شما می باشد. همچنین قیمت گذاری بستگی به نوع خدمات مورد نیاز شما دارد.

پرستار سالمند کرج
پرستار سالمند کرج

مزیت های پرستار سالمند در منزل

سالمند به صورت شخصی نگهداری میشود

پرستار میتواند یک همدم و هم صحبت خوب باشد

در کار های شخصی آن ها را کمک میکند

آنها را در بهداشت شخصی کمک می نماید

مدیریت دارو ها و رژیم غذایی سالمند

فرد سالمند میتواند استقلال خود را حفظ کند

توسط یک فرد حرفه ای نگهداری و مراقبت میشود

وظایف پرستار سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند در منزل به دو صورت عمومی و اختصاصی است که موارد اختصاصی آن بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود. وظایف عمومی شامل کمک های اساسی مثل کمک به سالمند در حمام کردن ، لباس پوشیدن ، راه رفتن و نشستن ، بلند شدن و استفاده از صندلی های چرخدار یا واکرها می باشد. پرستاران سالمند در منزل همچنین وضعیت بیماران را تحت نظر دارند و علائم حیاتی آنها را کنترل می کنند. به علاوه ، آنها داروها و سایر روش های درمانی را اداره می کنند و به بیماران کمک می کنند تا شرایط عادی مربوط به سن مانند بی اختیاری ادرار ، اختلال خواب یا مشکلات حرکتی را مدیریت کنند.

قیمت پرستار کودک در منزل

در این زمینه سوالاتی برای مشتریان پیش میاید که به بررسی آن ها میپردازیم

تعرفه حقوق پرستار کودک بستگی به شرایط کودک دارد. تعرفه های مشخص شده تقریبی می باشد و با توجه به خدمات دهی هر موسسه و شرکتی  متفاوت خواهد بود.

تعرفه ها با توجه به روال کاری نیروها اعلام می شود. هزینه پرستار کودک نیز با توجه به ساعت کاری و شرایط به نیازهای شما محاسبه خواهدشد.

ساعت کاری پرستار روزانه به صورت ۸ ساعت ، ۱۰ساعت ، ۱۲ساعت اعلام خواهد شد .

ساعت کاری پرستار شبانه روزی نیز بصورت ۲۴ ساعته می باشد.

حقوق نیروهای اعزامی بصورت روال روزانه از از ۱/۸۰۰/۰۰۰ الی ۳/۵۰۰/۰۰۰ که با توجه به تعداد کودکان و ساعت کاری توسط کارشناس مشخص خواهد شد .

حقوق نیروی شبانه روزی با در نظر گرفتن یک ۲۴ ساعت مرخصی در هفته از مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان شروع و تا ۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان توسط کارشناس مشخص خواهد شد.