7 ویژگی کودک خوشحال

بزرگ کردن بچه ها سخت است، و هرکسی که وانمود می کند همه پاسخ ها را دارد، شما (و احتمالاً خودش را نیز) گول می زند. در این مقاله که توسط شرکت پرستاری در کرج دنیای آرامش، متخصص پرستار کودک در کرج، تهیه شده است، 7 ویژگی کودک خوشحال را مورد بررسی قرار داده است.

ویژگی های کودک خوشحال
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
Print

بسیاری از مهم‌ترین عوامل در شادی و موفقیت کودک خارج از کنترل والدین است، و هنوز بسیاری از محققان در مورد اینکه چرا کودکان روش‌های خود را توسعه می‌دهند، اختلاف نظر دارند یا نمی‌دانند.

اما برخی چیزها وجود دارد که ادبیات به طور کلی موافق است که باعث تغییر در زندگی کودکان می شود، حتی اگر بچه هایی که این جعبه ها را علامت نمی زنند به سختی محکوم به فنا هستند. (البته راه های زیادی برای رسیدن به خوشبختی وجود دارد.)

برخی از ویژگی هایی که در اینجا خلاصه کرده ایم ممکن است بدیهی به نظر برسند، برخی دیگر نه چندان زیاد. اما برای والدین، احتمالاً همه آنها ارزش فکر کردن را دارند – در حالی که آنها را با یک دانه نمک مناسب مصرف می کنند.

7 ویژگی مشترکی را که بچه های شاد با هم دارند ببینید.

1. آنها درگیر اجتماعی هستند

روانشناسان اجتماعی برای مدت طولانی تصور می کردند که کودکان با نگرش مثبت بیشتر از نظر اجتماعی درگیر هستند.

در سال 2011، مطالعه ای بر روی کودکان پیش دبستانی این ایده را تایید کرد و نحوه ارتباط کودکان با همسالان شاد و ناخوشایند خود را اندازه گرفت. شواهد نشان می‌دهد که بچه‌های شاد با مشارکت اجتماعی زودتر شروع می‌کنند.

2. آنها از نظر بدنی فعال هستند و والدین آنها نیز فعال هستند

افراد سالم و فعال از نظر بدنی در هر سنی شادتر هستند و بچه‌هایی که به احتمال زیاد بیرون می‌روند و به فعالیت بدنی می‌پردازند، والدین فعال بدنی دارند. یک مطالعه رابطه مستقیم بین والدین کم تحرک و بچه های کم تحرک را نشان داد. به شما پیشنهاد میکنیم فعالیت بدنی کودکان را برای اطلاعات بیشتر و دریافت ایده های فعالیت جسمی و بازی کودکان مطالعه فرمایید.

3. آنقدرها تلویزیون تماشا نمی کنند

تحقیقات در مورد سلامت و زندگی کودکان کم‌درآمد نشان می‌دهد که چند عامل به شدت بر چاقی کودکان تأثیر می‌گذارند که به نوبه خود می‌تواند بر شادی تأثیر بگذارد. مهمترین عاملی که محققان دریافتند، در دسترس بودن تلویزیون و زمان صرف شده برای تماشای آن بود.

4. خواب کافی دارند

در حالی که توصیه‌های دقیق در مورد میزان خواب کودک باید داشته باشند تغییر می‌کنند، کودکانی که به خوبی استراحت می‌کنند از نظر جسمی سالم‌تر هستند و استرس کمتری دارند.

5. والدین آنها را از نظر عاطفی و تحصیلی حمایت می کنند

بررسی سبک‌های فرزندپروری چینی و آمریکایی، مزایا و ضعف‌هایی را برای سبک‌های رایج در هر فرهنگ یافت، اما پیشنهاد کرد که والدینی که هم در زندگی تحصیلی و هم در زندگی عاطفی فرزندان خود درگیر هستند، جوان‌ترین بزرگسالان را تولید کنند.

6. خانواده آنها با هم غذا می خورند

عامل دیگری که بر سلامت و تندرستی کودکان تأثیر می گذارد؟ روال هایی مانند زمان صرف غذا در خانواده. البته، غذا خوردن به تنهایی زندگی بچه ها را تغییر نمی دهد، اما ایجاد عادات سالم و اجتماعی با هم می تواند.

7. آنها به دنبال علایق خود هستند

یک مطالعه نشان داد که بچه‌های با پیشرفت بالا، در حالی که اغلب باهوش و بحث‌برانگیز هستند، احتمالاً یک ویژگی کلیدی دارند: سخاوت. تمایل به تعقیب علایق با وجود موانع ممکن است مهمترین عامل در دستیابی کودک به آنچه از زندگی در دراز مدت می خواهد باشد.

…:::: مقاله پیشنهادی ما به شما :: راه های مقابله با کم تحرکی در کودکان چیست؟ :::….

شرکت پرستاری در کرج

شرکت دنیای آرامش با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان دارای مجوزهای لازم و معتبر، آماده ارائه خدمات پرستار سالمند در کرج، پرستار بیمار در کرج و پرستار کودک در کرج در تمام نقاط کرج و استان البرز و مشاوره در زمینه استخدام پرستار میباشد. استخدام پرستار ها در هر ساعتی که مد نظر دارید. با افتخار حدود ۵۰% مشتریانی که روزانه با شرکت دنیای آرامش درخواست پرستار دارند از معرف ها هستند. تمام تلاش تیم دنیای آرامش جلب رضایت شما مشتری عزیز و معرفی دنیای آرامش توسط خود شما به کلیه شهروندان استان البرز میباشد. لازم به ذکر است که جذب کلیه نیروهای شرکت دنیای آرامش توسط خود مدیریت و آموزش چهارچوب ها و قوانین توسط مدیریت داخلی مجموعه دنیای آرامش انجام خواهد شد. پس با اطمینان خاطر عزیزان خود را به ما بسپارید.